Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Jesli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat zajrzyj tutaj.

Korek ścienny

Dekoracyjny korek ścienny to naturalna i absolutnie charyzmatyczna dekoracja pokoju. Jest to wyjątkowe i praktyczne rozwiązanie, ponieważ okładzina z korka poprawia mikroklimat wnętrza, zmniejsza poziom hałasu w mieszkaniu i powoduje, że ściany są bardziej ciepłe. Dekoracyjny korek na ścianie chroni również powierzchnię przed zabrudzeniem w miej...

Dekoracyjny korek ścienny to naturalna i absolutnie charyzmatyczna dekoracja pokoju. Jest to wyjątkowe i praktyczne rozwiązanie, ponieważ okładzina z korka poprawia mikroklimat wnętrza, zmniejsza poziom hałasu w mieszkaniu i powoduje, że ściany są bardziej ciepłe. Dekoracyjny korek na ścianie chroni również powierzchnię przed zabrudzeniem w miejscach, gdzie ruch jest intensywny, takich jak przedsionki i korytarze. Korek wykończeniowy do ścian, jest wyjątkowo trwały i pozwala cieszyć się wartościami estetycznymi i praktycznymi przez długi czas. Liczne zalety ściany korkowej sprawiają, że personalizacja wnętrza zyskuje nowe, niepowtarzalne znaczenie! Płytki mogą być instalowane w suchych pomieszczeniach, takich jak pokój dzienny, sypialnia lub pokój dziecięcy, ale także w wilgotnych miejscach, takich jak kuchnia, łazienka lub sauna.

Korek jest produkowana z jednoczesną dbałością o niskie zużycie energii, praktycznie zerową emisję zanieczyszczeń i minimalny wpływ na środowisko naturalne. Wybierając w 100% naturalne produkty z korka, przyczyniasz się do rozwoju odpowiedzialnych, innowacyjnych i zrównoważonych rozwiązań, pomagając chronić nasze środowisko naturalne i przyszłe pokolenia.

Pokaż mniej

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 22 elementów