Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Jesli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat zajrzyj tutaj.

DOSTAWA

1. Zakupiony towar dostarczamy na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS lub innej zgodnie z podaną na stronie sklepu taryfą opłat. Kupujący ma do wyboru dwa sposoby realizacji wysyłki:

przesyłka kurierska po wcześniejszej wpłacie na konto paczki do 30kg:  24,99zł brutto

(w przypadku podkładek korkowych na stół koszt wysyłki wynosi tylko 16zł brutto)

wysyłka na drugi dzień od zaksięgowania wpłaty na koncie

 przesyłka kurierska pobraniowa paczki do 30kg:                                       29,99 zł brutto

(w przypadku podkładek korkowych na stół koszt wysyłki wynosi tylko 22zł brutto)

               

 wysyłka towaru w dniu zamówienia lub następnego dnia po zakupie

 odbiór osobisty w Sklepie w Radomiu:                                                              0,00 zł

 


2. Zakupiony towar będzie dostarczony pod adres wskazany na formularzu zamówienia. Klient zobowiązany jest do informowania sklepu o wszelkich zmianach mających wpływ na realizację umowy, w szczególności o zmianach danych teleadresowych koniecznych do doręczenia przesyłek, a także o zmianach kontaktowego adresu e-mail i numeru telefonu pod rygorem skutków doręczenia pism lub wiadomości e-mail wysyłanych na adresy nie zaktualizowane.

3.   Zakupiony towar dostarczamy na terenie całego kraju za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS zgodnie z podaną taryfą opłat. Kupujący ma do wyboru następujące sposoby realizacji wysyłki: - przesyłka kurierska płatna z góry na konto - wysyłka na drugi dzień od zaksięgowania wpłaty na koncie - przesyłka kurierska pobraniowa – wysyłka tego samego dnia lub następnego dnia po zakupie - odbiór osobisty w Sklepie w Radomiu. W związku z ubezpieczeniem przesyłek bardzo prosimy o sprawdzenie zawartości paczki w obecności kuriera KONIECZNIE W DNIU JEJ DOSTARCZENIA. W przypadku jakichkolwiek uszkodzeń prosimy o spisanie protokołu szkody, na którym należy zaznaczyć w jaki sposób była zapakowana paczka (naklejki uwaga szkło, góra, dwa kartony, przekładki tekturowe, lub folia bąbelkowa) na podstawie którego będziemy dochodzić odszkodowania od spedytora .

Paczkę prosimy odebrać,  zrobić zdjęcia uszkodzonych elementów i wraz z protokołem szkody przesłać nam NIEZWŁOCZNIE na maila

info@korexradom.pl lub faxem 48 331 65 50, na tej podstawie zostaną Państwu dosłane wszystkie te elementy, które uległy uszkodzeniu.

Jeżeli kurier z jakichkolwiek przyczyn nie wyrazi zgody na jej sprawdzenie, bądź nie będzie chciał czekać, aż jej zawartość zostanie sprawdzona, bardzo prosimy o spisanie jego nazwiska i numeru oraz poinformowanie nas o tym fakcie.

W PRZYPADKU NIE ZASTOSOWANIA SIĘ DO POWYŻSZYCH ZASAD REKLAMACJE BĘDĄ UWZGLĘDNIONE LECZ KOSZT NOWYCH ELEMENTÓW ORAZ KOSZT WYSYŁKI LEŻY PO STRONIE KUPUJĄCEGO.

4. Z chwilą pokwitowania odbioru towaru, na kupującego przechodzi prawo własności, oraz wszelkie ryzyko związane z posiadaniem i użytkowaniem, a w szczególności ryzyko utraty lub uszkodzenia.

5. Termin realizacji dostawy wynosi do 2 dni roboczych. Firma KOREX zastrzega sobie zmianę terminu dostawy z przyczyn od nas niezależnych. W przypadku, gdy Klient zamawia towary, które kompletuje w różnym czasie, okres realizacji zamówienia wydłuża się do czasu otrzymania ostatniego zamówienia na dany produkt.

6. W przypadku odmowy odbioru przesyłki za pobraniem, bez wcześniejszej rezygnacji koszty dostawy i odesłania ponosi klient.

7. Wszystkie przesyłki są starannie pakowane oraz ubezpieczone od uszkodzenia i zaginięcia.

8. Zakupiony towar można odbierać osobiście w Radomiu przy ulicy Staromiejska 10A

od poniedziałku do piątku w godzinach 8 - 16. O odbiorze osobistym należy poinformować Sprzedającego w dniu zakupu.