Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Jesli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat zajrzyj tutaj.

O nas

Witamy na stronie www.korexradom.pl.

Firma KOREX zajmuje się kompleksową sprzedażą oraz dystrybucją wyrobów, do których produkcji wykorzystywany jest korek. Zajmujemy się produkcją różnego rodzaju wyrobów wykonanych z korka, ale równocześnie importujemy korek ścienny. Dzięki temu nasze ceny charakteryzują się konkurencyjność, przy równoczesnym zachowaniu wszystkich, niezbędnych norm, a także standardów dotyczących np. podkładu korkowego. Produkty, które chcielibyśmy Państwu zaoferować, charakteryzują się wysokim stosunkiem jakości do ceny. Nasi klienci jeszcze nigdy nie byli z nich nie zadowoleni i uważają, że korek dostarczany przez KOREX należy do najlepszych na polskim rynku.

  • Korex International sp. z o.o.
  • ul.Staromiejska 10A 26-600 Radom
  • NIP 948-261-36-96
  • tel. 48 331 65 50

O naszej ofercie

W naszej ofercie znajdą Państwo korek pod różnymi postaci:

- korek ścienny i korek podłogowy,
- podkład korkowy pod panele,
- płyty korkowe,
- granulaty korkowe,
- kleje i izolacje,
- rolki korkowe,
- listwy korkowe,
- korę dębu korkowego,
- podkładki korkowe,
- podkładki reklamowe,
- przekładki korkowe,
- tablice korkowe,
- korki do butelek.

Opinie naszych klientów

Już któryś raz kupuję produkty z tej strony i jeszcze nigdy nie miałam z nimi żadnych problemów. Bardzo miła obsługa telefoniczna oraz szybka dostawa

~Katarzyna Maj

Potrzebowałem wyciszyć swoje mieszkanie. Mieszkam w bloku i mam hałaśliwych sąsiadów, więc zacząłem szukać czym mogę to zrobić. Natrafiłem na tę stronę i od razu zakochałem się w ich korku ściennym. Teraz zarówno mogę cieszyć się ciszą w sowim mieszkaniu jak i piękną ścianą u mnie w salonie.

~Bartłomiej Dąbrowski