Klej do korka wodny polimerowy 5kg

  • Dodaj recenzję:
  • Kod producenta: 1077
  • Dostępność: Jest Jest
  • szt.
  • Cena netto: 69,11 zł / szt. 85,00 zł / szt.

Klej do korka 5 kg wodny polimerowy

Klej do korka wodny jest wysokiej klasy klejem dyspersyjnym w formie gęstej pasty, służącym do natychmiastowego montażu wszelkiego rodzaju okładzin z korka.

Nie zawiera rozpuszczalników, praktycznie bezzapachu, niepalny.

 

Przeznaczony jest do zastosowań wewnątrz pomieszczeń. Produkt ten cechuje przyczepność znacznie przewyższająca wymagania normy, niezwykła elastyczność charakterystyczna dla klejów polimerowych oraz biała barwa.

Stosować na wszelki stabilne, suche i czyste podłoża budowlane oraz na podłoża drewnopochodne i odkształcalne np. płyty G-K lub OSB. Podłoże musi być równe.
Klej nakładać prosto z wiadra. Nakładamy go przy użyciu wałka welurowego smarując jedną powierzchnię. Powierzchnia klejona musi być dobrze oczyszczona.

 

Okładziny przykładać bezpośrednio na powierzchnię pokrytą klejem, a następnie docisnąć wałkiem tak, aby jego warstwę zredukować do połowy grubości. Klej wiąże
w wyniku odparowania wody. Wiązanie to jest nieodwracalne.

Prace prowadzić w temp.otoczenia i podłoża od 8 st. C do 30 st. C.

Czas wysychania: 24h(20st.C) - zależy od chłonności podłoża

Otwarty czas pracy:ok.10 min. (20 st.C)

 

W celu ponownego użycia szczelnie zamknąć wiadro. W celu uplastycznienia konsystencji zaleca się przemieszać produkt przed użyciem. Okres przydatności do użycia 12 miesięcy. Czyszczenie narzędzi - wodą bezpośrednio po użyciu.

PARAMETRY TECHNICZNE

Pojemność: 5kg

Zużycie kleju:

przy użyciu wałka:

ok.2m2/kg

Kolor: biały

Konsystencja: Tiksotropowa pasta