Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Jesli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat zajrzyj tutaj.

Rola korkowa samoprzylepna 5mm (5m)

KS55M

Nowy produkt

Rola korkowa samoprzylepna 5mm (5m) to świetny wybór dla osób, które chcą szybko i bezproblemowo zamontować korek na ścianie.

Więcej szczegółów

213,50 zł

Parametry techniczne

Długość5m
Szerokość1m
Grubość5mm
Przewodnictwo cieplne0,046 W/mK
Gęstość200 - 220 kg/m³
Nasiąkliwość2-4%

Więcej informacji

ROLKA korkowa samoprzylepna 5m x 1m x 5mm

Oferujemy Państwu Rolki korkowe o szerokości 1m. Produkt dostępny w granulacji średnioziarnistej.

Korek samoprzylepny jest bardzo łatwy w montażu łatwiejszy niż zwykłe tablice korkowe, ponieważ wystarczy odkleić tylko folię z  płyty korkowej i umieścić w wybranym miejscu.


Instrukcja użycia

Płyty korkowe, rolki korkowe samoprzylepne, przed wyklejeniem należy  przechowywać w temp. pokojowej powyżej 18 st. C przez ok. 24 h. Klejenie należy przeprowadzać w pomieszczeniach o temperaturze powyżej 18 st. C.

Przed samym przyklejaniem płyt korkowych, rolek korkowych i usunięciu papieru zabezpieczającego należy korek dodatkowo podgrzać, np. suszarką i po przyklejeniu docisnąć wałkiem na całej powierzchni.

Przygotowanie powierzchni do wyklejenia.

Powierzchnie na które chcemy przykleić płyty korkowe, rolki korkowe powinny być czyste, suche, odpylone (pozbawione pyłu, kurzu, pajęczyn itp.) i odpowiednio zagruntowane.

Płyt korkowych, rolek korkowych nie należy przyklejać na powierzchnię o wysokim napięciu powierzchniowym tj. uprzednio pomalowaną farbą olejną, lakierem oraz powleczoną foliami PCV, poliestrowymi, polipropylenowymi, polietylenowymi.

W przypadku łączenia ze sobą kilku elementów należy dodatkowo posmarować klejem brzegi korka.PARAMETRY TECHNICZNE:
Szerokość: 100cm
Grubość: 5mm
Długość: 5 m
Wielkość granulatu: 0,5-4 mm
Współczynnik przewodnictwa cieplnego: 0,046 W/mK
Gęstość: 200 - 220 kg/m3
Nasiąkliwość: 2-4 %

30 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: