Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”). Jesli chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat zajrzyj tutaj.

Korek samoprzylepny 915x610x5mm

KS9156105

Nowy produkt

Korek samoprzylepny 915x610x5mm to świetny wybór dla osób, które chcą szybko i bezproblemowo zamontować korek na ścianie.

Więcej szczegółów

35,01 zł

Parametry techniczne

Długość915mm
Szerokość610mm
Grubość5mm

Więcej informacji

Korek samoprzylepny jest  łatwy w montażu, łatwiejszy niż zwykłe tablice korkowe, ponieważ wystarczy odkleić tylko folię z  płyty korkowej i umieścić w wybranym miejscu.

Korek o wymiarach 915x610x5mm pokryty jest z jednej strony warstwą kleju, który  jest zabezpieczony folią. W celu montażu należy odkleić folię i umieścić korek w wybranym miejscu. Klej jest bezwonny natychmiastowo wiążę
z powierzchnią.

Instrukcja użycia

Płyty korkowe, rolki korkowe samoprzylepne, przed wyklejeniem należy  przechowywać w temp. pokojowej powyżej 18 st. C przez ok. 24 h. Klejenie należy przeprowadzać w pomieszczeniach o temperaturze powyżej 18 st. C.

Przed samym przyklejaniem płyt korkowych, rolek korkowych i usunięciu papieru zabezpieczającego należy korek dodatkowo podgrzać, np. suszarką i po przyklejeniu docisnąć wałkiem na całej powierzchni.

Przygotowanie powierzchni do wyklejenia.

Powierzchnie na które chcemy przykleić płyty korkowe, rolki korkowe powinny być czyste, suche, odpylone (pozbawione pyłu, kurzu, pajęczyn itp.) i odpowiednio zagruntowane.

Płyt korkowych, rolek korkowych nie należy przyklejać na powierzchnię o wysokim napięciu powierzchniowym tj. uprzednio pomalowaną farbą olejną, lakierem oraz powleczoną foliami PCV, poliestrowymi, polipropylenowymi, polietylenowymi.

W przypadku łączenia ze sobą kilku elementów należy dodatkowo posmarować klejem brzegi korka.

26 innych produktów w tej samej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: