Tablice korkowe - doskonałe miejsce na informacje i notatki

08-10-2020

Lekka, praktyczna, na notatki lub zdjęcia - tablica korkowa umożliwia kilka zmian w kompozycji. Nic dziwnego, że biura szybko przeszły do ​​projektowania wnętrz.

To także świetne rozwiązanie do pokoju dziecięcego. Panele korkowe można łatwo zamontować i dostosować do prawie każdego wnętrz


Do domowego biura


Deski korkowe charakteryzują się dużą wytrzymałością. Można je łatwo do niego dołączyć i usunąć wszystkie informacje. Sprawdza się zwłaszcza tam, gdzie często rodzą się pomysły i zmieniane są materiały do ​​pracy.

W łatwy sposób możesz też umieścić na nim ważne wiadomości czy przypomnienia - pomoże to uporządkować dzienny harmonogram. Akcesoria takie jak tablica korkowa ułatwiają pracę w domowym biurze. Wybierając model, pierwszą rzeczą, na którą należy zwrócić uwagę, są jego wymiary. Zdefiniowanie ich pomaga określić, ile miejsca jest dostępne, gdzie wisi tablica oraz ile materiałów i notatek będzie dystrybuowanych w ciągu dnia.


Salon, sypialnia lub pokój dziecięcy


Tablice korkowe zawsze pomagają nadążyć - może być motywujące, gdy znajdziesz na nich zdania i hasła, inspirują lub ułatwiają planowanie i przypominają o podróżniczych marzeniach. Warto też spersonalizować tablicę korkową, na przykład umieszczając na niej swoje ulubione zdjęcia.

Taki kolaż można łatwo zmienić w dowolnym momencie! Równie ważna jest rama ramy - drewno jest najbardziej neutralną aranżacją, a metal wpasowuje się w nowoczesne aranżacje.