Klej do korka kontaktowy 4kg

 • Dodaj recenzję:
  (Zobacz recenzje)
 • Kod: 9
 • Producent: KOREX
 • Kod producenta: 5904501323376
 • Dostępność: Jest Jest
  Czas realizacji: 24godz.
 • szt.
 • Cena netto: 96,59 zł / szt. 118,80 zł / szt.

Klej do korka służy do klejenia korka na podłogi, ściany i sufity, płytek PCV. Mocno klejący, odporny na wilgoć i wysokie temperatury. Klej w160 posiada mocno charakterystyczny, drażniący zapach, który po upływie 24 - 48 godzin ulatnia się i przestaje być wyczuwalny. Nie zaleca się stosować go przy dzieciach oraz używać tylko w dobrze wentylowanych pomieszczeniach.

Sposób użycia:
Klejone powierzchnie powinny być suche, czyste i odtłuszczone. Smaruje się obie powierzchnie używając pędzla. Po przeschnięciu łączy się kolejno powierzchnie przez silne dociśnięcie wałkiem. Nie należy ruszać sklejonych elementów przed upływem 24 godzin, całkowite wyschnięcie następuje po 48 godzinach. Łącząc obie powierzchnie należy zwrócić uwagę czy nie powstają pod powierzchnią pęcherzyki powietrza. Przyklejając płytki korka należy zwrócić szczególną uwagę na dokładność, gdyż klej chwyta natychmiast i nie ma możliwości przesunięcia płytki.

Składowanie:
Dobrze zamknięty i w temperaturze pokojowej: 12 miesiące od daty produkcji (po upływie tego czasu może wystąpić konieczność rozcieńczenia rozpuszczalnikiem toluenowym).

zużycie:
do 2,5m2= 0,8kg

 

Sposób użycia:
-klejone powierzchnie muszą być czyste, suche i bez pyłów.
-klej nanosić na obie powierzchnie klejone równą, cienką warstwą za pomocą pędzla, ze szczególnym zwróceniem uwagi na rogi klejonych powierzchni.
-klejone powierzchnie można łączyć dopiero po częściowym wyschnięciu kleju, około 5 minut, gdy nie ciągnie się i nie brudzi rąk.
-klejone powierzchnie docisnąć wałkiem lub dłonią.
-nie należy poruszać sklejonych elementów przed upływem 24h, całkowite wyschnięcie następuje po 48h.
-przyklejając płytki korka należy zwrócić szczególną uwagę na dokładność, gdyż klej chwyta natychmiast i przesunięcie płytki jest niemożliwe.
-kleić tylko w pomieszczeniach wietrzonych.
-wszelkie zabrudzenia klejem należy usunąć benzyną ekstrakcyjną.

PARAMETRY TECHNICZNE

Pojemność: 4 kg = 4,7 L

Zużycie kleju: 2 - 2,5 m2 na ,0,8kg